A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress
Anasayfa / Hakkında

Hakkında

OrtaokulMatematik.Net ortaokul öğrencileri ve matematik öğretmenleri için ortaokul matematik konularının, güncel ortaokul haberlerinin ve matematik hakkında bilgilerin paylaşıldığı bir sitedir.

Sitemizde yayınladığımız bilgi ve materyallerin doğru ve geçerli olması için gayret gösteriyoruz. Fakat sitemizde yayınlanan tüm bilgilerin doğruluğu hakkında garanti veremiyoruz.

Hazırladığınız video, görsel, evrak, belge ve dokümanları mail yoluyla bize ulaştırıp sitemizde paylaşabilirsiniz.

Telif Hakkı

OrtaokulMatematik.Net, matematik konularının evrensel ve herkesin erişimine açık olması gerektiğini düşünmekle beraber, telif hakkı korunan materyallerin yayınlanmasını benimsemez.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen, öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır. İhlal edilen bir durum söz konusu ise bize ileşim sayfasından veya ortaokulmatematik.net@gmail.com e-posta adresinden ulaşınız.